Maddi Durumum Yetersiz Olduğu Halde…

  • 16 Şubat 2019
  • 217 kez görüntülendi

2015 yılında boşandım. 2 çoçuk ve anneye aylık 850 tl nafaka bağladı hakim. Ben aylık 1000 liraya çalışan bir insanım. Kaza geçirdiğimden dolayı elimde kolumda platin var, bu halde şöförlük yapmaktayım. Aynı şehirde yaşamamıza rağmen anneleri çoçuklarımı göstermiyor. Benim icrayla görecek durumum da yok. Yolda karşılaşınca çocukları kaçırıyor. Zorbalık yapmıyorum çünkü çocuklarımın psikolojisibozulsun istemiyorum.

Ama anneleri bana düşman ediyor çocuklarımı. Çok zor durumdayım, çocuklarımı göremiyorum, geçinemiyorum, nafakayı ödeyemiyorum ve adalet istiyorumAylık 1000 TL gelirle ben nasıl 850 TL nafaka ödeyeyim? Psikolojik anlamda bitmiş durumdayım. Şu an icradan yakalama çıkartmış benim için. 2. evliligimi 5 ay önce yaptım. Çok severek evlendim ama eşimle de evde huzurumuz kalmadı maalesef.

Sürekli dava dosyaları, sürekli tutuklamalar ve ben 1000 TL’ye 500 TL para ayırabiliyorum. Çocuklarım için her ay 500 – 600 TL vermeye razıyım. Çocuklarımın her şeylerini karşılarım ama çocuklarım baba sevgisi görmüyorlar ki, hatta küçük çocuğum beni tanımıyor bile!

Her şey para değil, her şey paraya dökülmemeli! Benim hakkım nerede? Benim 2. eşimin hakkı nerede? Hiç huzurumuz kalmadı, artık adalet istiyoruz…

En güncel haber ve gelişmelerden, anında haberdar olmak için YouTube kanalımıza abone olup bildirimleri açmayı unutmayın! Kanalımıza aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz