Nafakayı Ödemedi İcralık Oldu!

  • 8 Mayıs 2019
  • 386 kez görüntülendi

Eski manken Demet Şener ile olaylı şekilde boşandığı İbrahim Kutluay arasındaki sular bir türlü durulmuyor. Şener, kendisini Edwina Sponza ile aldattığı gerekçesiyle 2016’da boşanma davası açtığı Kutluay’dan 25 Mart’ta anlaşmalı boşanmıştı. Şener, boşanırken 3 milyon lira tazminat ile iki çocukları için aylık 32 bin 500 lira iştirak nafakası ödemesine karar verilen Kutluay’a önceki gün ihtiyati haciz kararı aldırdı. İki aydır nafakayı ödemediği gerekçesiyle Kutluay’ı mahkemeye veren eski manken, eski eşine hakaret ve tehdit ettiği gerekçesiyle de bir ay uzaklaştırma kararı aldırdı.

Kutluay’ın müvekkilini arayarak hakaret ve tehdit ettiğini iddia eden Demet Şener’in avukatı ise şu açıklamayı yaptı: “Müvekkilim davalının sözlü ve psikolojik şiddete varan eylemleri nedeniyle kendisi ve çocukları için korkmakta ve endişe duymaktadır.” Mahkeme 1 ay süreyle Kutluay’ın Şener’e yaklaşmamasına ve şiddet tehdidinde bulunmamasına karar verdi.

Kaynak : Posta Gazetesi

Haber : Ali OKTAY

En güncel haber ve gelişmelerden, anında haberdar olmak için YouTube kanalımıza abone olup bildirimleri açmayı unutmayın! Kanalımıza aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz